منوی اصلی
مطالب پيشين
آرشيو مطالب
لینک دوستان
نويسندگان
درباره
جستجو
لوگوی دوستان
ابزار و قالب وبلاگ
کاربردی>
اوقات شرعی
ابر برچسب ها

فرا رسیدن لیالی قدر و ایام شهادت مولای متقیان ، امیر مومنان ، شهید عدالت (قتل فی المحراب لشده عدله) علی (ع) بر شما عزیزان تسلیت باد .

 

 در شبهای با عظمت قدر ، از همه دوستان بزرگوار التماس دعا دارم .

 


نوشته شده در تاريخ دوشنبه ۳۱ امرداد ۱۳٩٠ توسط سیروس حیدری

26 مرداد هر سال ، یاد آور رخدادی مهم در تاریخ دفاع مقدس به شمار می رود . در چنین روزی در سال 1369 ، یعنی 2 سال پس از پایان جنگ تحمیلی عراق علیه ایران ، مردان دلاور این آب وخاک که در نبرد با دشمن ، به اسارت آنان در آمده بودند ، به خاک گلگون میهن اسلامی بازگشتند .

یادش بخیر آن روزها . بسیار روزهای دلنشین و شیرینی بود . عطر شادی در همه شهرها و روستاها پیچیده بود . کسانی که آن روزها را بیاد دارند ، حلاوت آن را نیز از یاد نخواهند برد .

روستای کویه سفلی نیز ، از این قافله عقب نبود . محمد تقی راه شناس که در سال 1367 به اسارت دشمن بعثی در آمده بود ،  با افتخار و در میان  استقبال گرمی که از رودسر تا روستای کویه سفلی از وی به عمل آمد ، به زادگاهش بازگشت .

در ماه ضیافت الهی ، سالگرد بازگشت آزادگان سرفراز به خاک مقدس ایران عزیز را به آزادگان قهرمان ، خاصه  برادر گرامی محمد تقی راه شناس  و تمامی ملت  بزرگ ایران تبریک عرض می نمایم . باشد که همواره قدردان زحمات و ایثارگریهای این عزیزان باشیم .


نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ٢٦ امرداد ۱۳٩٠ توسط سیروس حیدری

مرحومه مغفوره بانو ام البنین دروار ، مادر گرامی سردار عارف ، شهید  آقا مرتضی بکایی و نیز شهید بزرگوار آقا محمود بکایی ، جانشین فرماندهی گردان تخریب لشکر 25 کربلا ،  پس از عمری تحمل سختی و شداید زندگی و هجران عزیزانش ، به فرزندان شهیدش پیوست .

این مادر مهربان و بزرگوار ، که خیلی زود همسرش ، مرحوم علی اکبر بکایی را از دست داد ، در مقابل شداید زندگی یک تنه ایستادگی نمود و فرزندانی برومند تحویل جامعه داد . شهیدان مرتضی و محمود ، از دست پرورده های این اسوه صبر و بردباری ، به شمار می روند . در سال گذشته نیز این مادر بزرگوار در سوگ یکی از دختران بزرگوارش ، رخت عزا به تن نمود تا امتحان الهی را با تحمل خود پشت سر بگذراند . به روح بلند این مادر دو شهید بزرگوار ، درود می فرستیم و برای خاندان معزز آن مرحومه مغفوره ، صبری در خور تحمل چنین ضایعه ای  آرزومندیم .

خداوند روح این مادر بزرگوار شهدای بکایی را با حضرت زهرا (س) و فرزندان شهیدش محشور گرداند و به ما توفیق دهد تا قدر خانواده شهدا را بهتر بدانیم و روز محشر ، شرمنده شهدایشان نگردیم .

نشریه ستارگان درخشان متعلق به ستادکنگره سرداران و 8000 شهید استان مدتی قبل ، مصاحبه ای با این مادر بزرگوار انجام داده بود که یک بار دیگر لینک این مصاحبه ، جهت مطالعه شما عزیزان درج می گردد :

http://www.sabzavaran.org/main/default.asp?count=9&sd=mafakher 

  شادی روح این مادر بزرگوار  ، صلوات


نوشته شده در تاريخ دوشنبه ۱٠ امرداد ۱۳٩٠ توسط سیروس حیدری