منوی اصلی
مطالب پيشين
آرشيو مطالب
لینک دوستان
نويسندگان
درباره
جستجو
لوگوی دوستان
ابزار و قالب وبلاگ
کاربردی>
اوقات شرعی
ابر برچسب ها

هر ساله در آستانه سال جدید زراعی ، لایروبی انهار کشاورزی که در زبان محلی به آن نارکنی می گویند ، انجام می شود . تصاویری از مشارکت مردم روستا در نارکنی امسال تقدیم می گردد . از مسئول شورای محل برادر علی صبح خیز بابت ارسال تصاویر تشکر می شود .

نارکنی سال 95

نارکنی سال 95

نارکنی سال 95

نارکنی سال 95

نارکنی سال 95

نارکنی سال 95

 

برای مشاهده بقیه عکسها روی ادامه مطلب کلیک نمایید :ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ یکشنبه ۱٥ فروردین ۱۳٩٥ توسط سیروس حیدری

امشب آخرین شب سال 1394 است و فردا کمی بعد از ساعت 8 صبح ، سال 1395 آغاز می گردد . به همین سرعت یک سال دیگر ازعمر ما گذشت . امید آن که از لحظات عمرمان درست استفاده کرده باشیم .

سال 1394 برای برخی ها سالی خوش و توام با موفقیت بود و طبیعتا " برای بعضی ها ، سخت و دشوار سپری گردید . برخی خانواده ها امسال را با تولدی نوزادی یا ازدواج عزیزی و ... شادمان به پایان بردند و بعضی ها نیز داغدار عزیزی گشتند . امید است سال 1395 سالی باشد توام با خوشیها و موفقیتهای روزافزون و پایانی باشد بر اندوه و غمهای مردم عزیز کشور، بویژه اهالی محترم روستا .


در ماههای آخر سال ، برخی عزیزان رزمنده روستا ، برای نبرد با دست پروردگان آمریکا ، اسراییل و آل سعود خائن ،به جمع مدافعین حرم پیوستند که برای این مجاهدان فی سبیل الله و همه رزمندگان اسلام ، آرزوی سلامتی و پیروزی داریم .

همچنین گرامی می داریم یاد و خاطره شهدایمان را ، چرا که تا قیام قیامت ، مدیون آنهاییم و نیازمند انفاس قدسی این طائران حرم الهی .

ضمن همدردی با داغدیدگان روستایمان ، برای شادی روح در گذشتگان محل در سال 1394 ونیز همه اموات ، فاتحه ای قرائت کنیم .

در پایان ، از درگاه باری تعالی عاجزانه استدعا داریم توفیق بندگی و اطاعت حضرتش را در سال جدید به ما ارزانی فرماید و ظهور مولایمان ، حضرت حجت ان الحسن (عج) را هر چه سریعتر نزدیک فرماید.


نوشته شده در تاريخ یکشنبه ۱ فروردین ۱۳٩٥ توسط سیروس حیدری