سلام بزرگواران . در ماه و روزهای مبارکی قرار داریم که اگر توفیق یار شود و درکشان نماییم ، یقینا" منفعت فراوان برده ایم . خاصه این شب عزیز که نیمه شعبان است و میلاد گل نرگس و منجی عالم بشریت ، حضرت صاحب العصر والزمان (عج) . مبارک باد این ایام خجسته و میمون بر تمامی شیعیان ، خاصه شما عزیزان .

هر ساله بویژه در چند سال اخیر ، در نیمه شعبان جشنهای زیادی برپا می شود ، مجالس متعددی برگزارمی گردد، خیابانها و کوچه ها چراغانی می شود ، شیرینی و شکلات بین مردم پخش می گردد و کارهای زیادی از این دست . تمامی این اعمال بسیار زیباست و در پراکندن عطر مهدویت ، موثر است . امیدواریم هر ساله نیز بهترازسال قبل برگزار شود .

اما نکته مهم این جاست که بسیاری از ما ، تنها به همین بسنده می کنیم . قدمی در بهتر شناختن امام زمانمان بر نمی داریم .کوشش نمی کنیم فرج را بشناسیم وبدانیم انتظار چیست . اصلا" آیا ما واقعا" منتظر هستیم ؟ چطور وقتی عزیزی از فامیل ،به قصد دیدار ما از خانه حرکت کند ، اگر ساعتی دیر نماید، کلی تشویش خاطر داریم و دل نگران می شویم ، آیا در غیبت مهدی عزیزمان هم ، مضطرب می گردیم ؟

قصد نداشتم در ایامی به این مبارکی ، خاطر عزیزان را مکدر کرده باشم ، اما این کلمات به مغزم خطور کرد و احساس کردم باید بنویسم ، آن هم بعد ازاین که مدتی نسبتا" طولانی ، متنی در وبلاگم قرارنداده بودم .

بار دیگر این ایام خجسته را خدمت شما عزیزان بزرگوار ، تبریک می گویم و امیدوارم همه ما منتظر واقعی آن حضرت باشیم . ان شاءالله

بر چهره پر زنور مهدی صلوات

                     بر جان ودل صبور مهدی صلوات

تا امر فرج شود مهیا ، بفرست

                    بهر فرج و ظهور مهدی ، صلوات

                                              اللهم عجل لولیک الفرج