کویه سفلی
 
روستای کویه سفلی در 5 کیلومتری جنوب شهرستان رودسر در استان گیلان قرار دارد. اطلاعات بیشتر درباره کویه سفلی ، در بخش معرفی روستا(آرشیو مطالب - اردیبهشت 87) ارائه شده است .برای ارتباط با وبلاگ از قسمت نظرات یا آدرس پست الکترونیک وبلاگ، استفاده نمایید.

26 مرداد هر سال ، یاد آور رخدادی مهم در تاریخ دفاع مقدس به شمار می رود . در چنین روزی در سال 1369 ، یعنی 2 سال پس از پایان جنگ تحمیلی عراق علیه ایران ، مردان دلاور این آب وخاک که در نبرد با دشمن ، به اسارت آنان در آمده بودند ، به خاک گلگون میهن اسلامی بازگشتند .

یادش بخیر آن روزها . بسیار روزهای دلنشین و شیرینی بود . عطر شادی در همه شهرها و روستاها پیچیده بود . کسانی که آن روزها را بیاد دارند ، حلاوت آن را نیز از یاد نخواهند برد .

روستای کویه سفلی نیز ، از این قافله عقب نبود . محمد تقی راه شناس که در سال 1367 به اسارت دشمن بعثی در آمده بود ،  با افتخار و در میان  استقبال گرمی که از رودسر تا روستای کویه سفلی از وی به عمل آمد ، به زادگاهش بازگشت .

در ماه ضیافت الهی ، سالگرد بازگشت آزادگان سرفراز به خاک مقدس ایران عزیز را به آزادگان قهرمان ، خاصه  برادر گرامی محمد تقی راه شناس  و تمامی ملت  بزرگ ایران تبریک عرض می نمایم . باشد که همواره قدردان زحمات و ایثارگریهای این عزیزان باشیم .

نوشته شده در چهارشنبه ٢٦ امرداد ۱۳٩٠ ساعت ٤:۱۳ ‎ب.ظ توسط : سیروس حیدری | کلمات کلیدی : آزادگان
  • [نظرات ]