اخبار روستا

١-  یادواره مردان آسمانی

همین مزار شهیدان است که تا قیامت دارالشفای آزادگان جهان خواهد بود . امام خمینی (ره)

همزمان با ایام عزاداری نبی مکرم اسلام(ص)، امام حسن مجتبی(ع)و امام رضا (ع) ، مراسم یادواره 165 شهید والا مقام بخش مرکزی شهرستان رودسر ، روز جمعه 23 بهمن 1388 از ساعت 17:30 در مسجد روستای کویه سفلی برگزار می گردد. سخنران این مراسم ، مهندس کوهکن ، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی ، می باشد .

با شرکت در این مراسم معنوی و معطر به عطر حضور شهدا ، یاد و خاطره آنها را گرامی می داریم. خداوند به همه توفیق پاسداری از خون مطهر شهدا عنایت فرماید .

شادی ارواح طیبه شهدا ،صلوات

٨٨/١١/٢٢

**********

٢- عرض تسلیت (1)

انا لله و انا الیه راجعون

با خبر شدم  مادری مهربان و زحمتکش از روستایمان ، خانم مرضیه حیدری دعوت حق را لبیک گفته و به دیار باقی شتافته است . ضمن ابراز همدردی با خانواده آن مرحومه مغفوره ، این مصیبت جانسوز را به همسر محترمشان ، آقای اصغر رجبی و فرزندان بزرگوارشان ، آقایان محمد ، ارسلان ، عبدالله ، بهزاد ، فریبرز و یگانه دختر داغدارش تسلیت عرض می نمایم.

 برای آن مرحومه مغفوره ، غفران الهی و برای بازماندگان ، صبر و اجر آرزومندم.

       10/02/89

                                           ****************

3- عرض تسلیت (2)

انا لله و انا الیه راجعون

با نهایت تاسف ، با خبر شدم که یکی دیگر از اهالی روستایمان ، خانم زیبا فلاح ، ساکن شهر مقدس قم ، براثر ایست قلبی ، دار فانی را وداع نموده و به دیار باقی شتافته است . این مصیبت جانسوز را به همسر گرامیشان ، آقای محمد عابدین پور  ، فرزندان بزرگوارش ، مادر ، خواهر و برادران داغدارش بویژه دوست عزیزم جناب آقای رحیم فلاح ، صمیمانه تسلیت عرض می نمایم .

 آنچه که بشدت دردناک است این است که مادر داغدیده و بزرگواراین مرحومه ، تاکنون سه دختر و یک فرزند پسرجوان ومیانسال خود را از دست داده است و خدا میداند که چقدر تحمل این همه فراق ، دشوار است . ضمن اینکه  همسربزرگوارشان نیز به رحمت الهی رفته است  . از درگاه ایزد منان برای این مادر عزیز و بزرگوار، صبری درخور تحمل چنین امتحان دشواری را خواستارم.

                                  3/3/89

                                       ****************

/ 0 نظر / 21 بازدید