باز هم سلام ، فرمانده

آقا سیروس حیدری عزیز  که از جانبازان و رزمندگان دفاع مقدس و از دوستان خوبم که تا امروز فقط افتخار تماس تلفنی با ایشانرا داشتم از نزدیک دیدم کسی که واسطه  اشنایی من با زادگاه فرمانده شهیدم داود حیدری شد برادر فرمانده شهیدم را بهم نشان داد و همدیگر را در آغوش گرفتیم بویت را می داد .
مراسم در حین سادگی وبا حال وهوای خاصی با حضور همرزمان ,خانواده شهدا و مردم شریف منطقه برگزار شد مجری برنامه برادر شهید حسین عزتی بود همان شهیدی که فرمانده دسته ات بود وجوانی آرام و صبور , با صفا بودودلنشین . برادر دیگرش مقداری از اوصاف شهدای محله ات گفت دلتنگی ام زمانی شروع شد که تاریخ شهادتت را اینگونه گفتند دقیقا نمیدانم هفتم یا شاید نهم فروردین شصت و هفت به شهادت رسیده است بقول آقای صحرایی  که می گوید نمی دانم چرا داود در زادگاهش هم اینگونه غریب است  . اگر هم چنین باشد خوش بحالش چون به امامان غریبش در بقیع رفته است به مادرش فاطمه زهرا(س)

پایان مراسم چند عزیز رزمنده  دیگر را نیز دیدم البته توسط دوست عزیزم آقا سیروس حیدری معرفی می شدند از جمله جانباز 70درصد جناب آقای ربیعی, عزیزی از گروه تخریب , آقای حسین دوست فرمانده دسته ات که وقتی البوم عکس های دوران جبهه را نشانش دادم عکس خودش  را که در آلبومم بود ،شناخت من هم عکس را تقدیمش کردم . برادر دیگرت را هم نشانم دادند برادرانت خیلی دوست داشتند از شما بشنوند مقداری از رشادتهایت گفتم از نحوه شهادتت , زمان تنگ بود دیگه اکثر مدعوین از مزار شهدا خارج شده بودند ما هم راه درازی تا رشت و انزلی در پیش داشتیم . قول دادم تا در یک فرصت دیگه خدمت برسم و خاطراتی از شما را که به رشته تحریر در آوردم (البته هنوز نیاز به بازبینی مجدد داره ) ، برایشان باز گو کنم

مجددا" فاتحه ای خواندم و اول خداوند منان را شکر کردم و دوم از تو ممنونم که بعد از سالها بنده را دعوت کردی چون معتقد و مطمئنم کسانی که در یادواره شهدا حضور می یابند دعوت شده خود شهدا هستند و شما نیز در مراسم حضور داشتی ونظاره گر بودی ومطمئنا" جواب سلامم را دادی . پس سلامم را به تمام دوستان شهیدم و امام شهدا برسان . دستمان را بگیر و شافع ما در روز قیامت باش  .
به امید دیدار
مصطفی محمد علی زاده
25/10/1393"

( ضمن تشکر ازجناب آقای محمد علی زاده ، در سطوری که ایشان ، اسمی از بنده برده اند ، صرفا" به علت رعایت ادب و دست نبردن در متن ، علیرغم میل باطنی ، اسمم را حدف نکرده ام.)

/ 4 نظر / 3 بازدید
رويا

سلام خوبي؟ چند روز پيش يکي از دوستام سايت زير رو بهم معرفي کرد که باهاش تبادل لينک کنم من فکر کردم تاثيري نداره ، ولي بعد از اين که وبلاگم رو توي اين سايت و سايت هاي شبيهش لينک کردم هر روز بازديد وبلاگم زياد ميشه. خواستم اين سايت ها رو به تو هم معرفي کنم . حتما تبادل لينک کن چون لذت وبلاگ نويسي تو آمار بالاست.

کمیل

باسلام ممنون از دلنوشته زیباتون..کم لیاقت و کم سعادت هستم که هنوز توفیق زیارت شما نصیبم نشده...ایشالا که شما و آقای سیروس حیدری که زحمت این سایتو میکشن همیشه سلامت و موفق باشید... التماس دعا

محمد جواد

چه زيبا ملائك شدند زيستند همان ها كه هستند ولي نيستند ! کسانی كه در جمع ما بوده اند ولي حيف نفهميده ايم كيستند. با عرض احترام..

کمیل

پیام امام خمینی (ره) به مناسبت عملیات والفجر 10 امام (ره) در پاسخ به نامه فرمانده کل سپاه پاسداران چنین اظهار فرمودند: ... اخبار پیروزی ها و حماسه های دلاوران اسلام نه تنها دل ملت ما، که قلب همه مستضعفان و محرومان را شادمان نمود و صدام و عفلقیان و حامیان و اربابان او، خصوصا آمریکا و اسرائیل را عزادار کرد. سلام خالصانه مرا به همه فرماندهان عزیز و شجاع و رزمندگان ظفرمند پیروز سپاه و بسیج و ارتش و هوانیروز و نیروی هوایی و جهادگران دلاور و گمنام و امدادگران و کلیه نیروهای مردمی و کُرد ابلاغ کنید و سلام و تشکر ملت ایران را به مردم شهرهای آزاد شده عراقی که بدون این که حتی یک گلوله هم به طرف آنان و شهرهای آنان شلیک شود، با آغوش باز و فریاد الله اکبر از رزمندگان ما استقبال نمودند، برسانید و به آن ها بگویید که می بینید صدام چگونه دیوانه وار شما و شهرهایتان را بمباران خوشه ای و شیمیایی می کند، و خواهیم دید که جهان خواران چگونه در تبلیغات مسموم خود از کنار این پیروزی های بزرگ و جنایت صدام خواهند گذشت...