ای پادشه خوبان ، داد از غم تنهایی

سلام بزرگواران . در ماه و روزهای مبارکی قرار داریم که اگر توفیق یار شود و درکشان نماییم ، یقینا" منفعت فراوان برده ایم . خاصه این شب عزیز که نیمه شعبان است و میلاد گل نرگس و منجی عالم بشریت ، حضرت صاحب العصر والزمان (عج) . مبارک باد این ایام خجسته و میمون بر تمامی شیعیان ، خاصه شما عزیزان .

هر ساله بویژه در چند سال اخیر ، در نیمه شعبان جشنهای زیادی برپا می شود ، مجالس متعددی برگزارمی گردد، خیابانها و کوچه ها چراغانی می شود ، شیرینی و شکلات بین مردم پخش می گردد و کارهای زیادی از این دست . تمامی این اعمال بسیار زیباست و در پراکندن عطر مهدویت ، موثر است . امیدواریم هر ساله نیز بهترازسال قبل برگزار شود .

اما نکته مهم این جاست که بسیاری از ما ، تنها به همین بسنده می کنیم . قدمی در بهتر شناختن امام زمانمان بر نمی داریم .کوشش نمی کنیم فرج را بشناسیم وبدانیم انتظار چیست . اصلا" آیا ما واقعا" منتظر هستیم ؟ چطور وقتی عزیزی از فامیل ،به قصد دیدار ما از خانه حرکت کند ، اگر ساعتی دیر نماید، کلی تشویش خاطر داریم و دل نگران می شویم ، آیا در غیبت مهدی عزیزمان هم ، مضطرب می گردیم ؟

قصد نداشتم در ایامی به این مبارکی ، خاطر عزیزان را مکدر کرده باشم ، اما این کلمات به مغزم خطور کرد و احساس کردم باید بنویسم ، آن هم بعد ازاین که مدتی نسبتا" طولانی ، متنی در وبلاگم قرارنداده بودم .

بار دیگر این ایام خجسته را خدمت شما عزیزان بزرگوار ، تبریک می گویم و امیدوارم همه ما منتظر واقعی آن حضرت باشیم . ان شاءالله

بر چهره پر زنور مهدی صلوات

                     بر جان ودل صبور مهدی صلوات

تا امر فرج شود مهیا ، بفرست

                    بهر فرج و ظهور مهدی ، صلوات

                                              اللهم عجل لولیک الفرج

/ 5 نظر / 30 بازدید
حسین جعفرخواه

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم[گل] سلام..........آقای حیدری عزیز [گل] دیدار شما در این شب نورانی را به فال نیک می گیرم! عید شما میارک و فرخنده[گل] گل هدیه ی ناقابلی است نثار قدومتان

محمد حسن

سلام دوست عزیز . به مطلب خوبی اشاره کردید . واقعا" ما چقدر امام زمانمان را می شناسیم ؟ خداوند ما را عارف به امام عصرمان قرار دهد .

گیله وچه

سلام خسته نباشید بدون اجازتون مطالبی رو با درج نام تو وبلاگ روستام کپی کردم ... حلال کنین ...

محمد جواد

سلام یا امام عصر کمکمون کن تا شما رو بشناسیم گرچه کم ولی بس