شورای روستا

ز – کمک رسانی و امداد در مواقع بحرانی و اضطراری مانند جنگ و وقوع حوادث غیرمترقبه و نیز کمک به مستمندان و خانواده های بی سرپرست با استفاده از خودیاریهای محلی .
ح – تلاش برای رفع اختلافات افراد و محلات و حکمیت میان آنها .


ط - ( اصلاحی 6/7/1382 ) – پیگیری شکایات اهالی روستا از ادارات حوزه مربوط از طریق مقامات مسئول .
ی – همکاری با نیروهای انتظامی جهت برقراری امنیت و نظم عمومی .


ک – ایجاد زمینه مناسب و جلب مشارکت عمومی در جهت اجرای فعالیتهای تولیدی وزارتخانه ها و سازمانهای دولتی .

ل -( اصلاحی 6/7/1382 ) – فراهم نمودن زمینه مشارکت و جلب همکاری مردم در جهت ایجاد و توسعه نهادهای مدنی ، کتابخانه و مراکز فرهنگی ، بهبود و ارتقای فرهنگی اقشار مختلف بویژه جوانان و بانوان و برنامه ریزی در انجام خدمات اجتماعی ، اقتصادی ، عمرانی ، بهداشتی ، فرهنگی ، آموزشی ، سوادآموزی و سایر امور با موافقت و هماهنگی مراجع ذیربط .

ن - ( الحاقی 6/7/1382 ) – ایجاد زمینه مناسب برای توسعه اشتغال و جلب مشارکتهای عمومی در جهت گسترش فعالیتهای تولیدی .

س - ( الحاقی 6/7/1382 ) – مشارکت در تهیه طرحهای هادی روستا و بهسازی بافتهای فرسوده و ضوابط و مقررات ساخت و ساز .

ع - ( الحاقی 6/7/1382 ) – نظارت بر حسن اجرای مقررات مربوط به حفاظت و بهسازی محیط زیست روستا و بهره برداری از منابع طبیعی و جلوگیری از فرسایش خاک و حفظ عمران ، مزارع ، باغها ، مراتع ، جنگل ها ، محدوده های زیست محیطی ، احیاء و لایروبی قنوات و نهرهای متروکه و ارائه طرح و پیشنهاد در این زمینه ها به شورای بخش .

ف- ( الحاقی 6/7/1382 ) – بررسی برنامه های پیشنهادی ارگانهای اجرایی در زمینه های اجتماعی ، اقتصادی ، عمرانی ، بهداشتی ، فرهنگی ، آموزشی و سایر امور رفاهی از نظر تطبیق با ضرورت های موجود در حوزه انتخابیه شورا و ارائه گزارش نارسایی ها به شورای مافوق و مراجع اجرایی ذی ربط .

ص - ( الحاقی 6/7/1382 ) – نظارت بر حفظ و نگهداری تاسیسات عمومی و عمرانی و اموال و دارایی های روستا

/ 4 نظر / 29 بازدید
رضاملامرادنیا

باعرض سلام وتبریک اعیادشعبانیه خدمت شما برادر عزیزم آقای حیدری حضور گرم ملت ایران در عرصه انتخابات بی شک باعث شادی همگان گردیده. مثل همیشه و بار دیگر دشمنان را سر در گم کرده (خداراشکر). همچنین با عرض سلام و تبریک خدمت برادران گرامی ام: آقایان (علی صبح خیز ، کیومرث خادم زاده و محمد ملایی) به جهت انتخاب شدن درشورای محل. انشاالله در پناه امام زمان (عج)و آقاسید نصیر کیا. خدمت خوبی به محل ارائه دهند. برای همه هم محلیهایم آروزی سعادت وتندرستی دارم .[گل][گل][گل]

تسنیم

سلام آقای حیدری امیدوارم منتخبین ملت همگی سحرخیز،خادم دین و ملت و به مصالح کشور آگاه و ملا باشند![لبخند] برای شما برادر عزیز هم آرزوی سلامتی و توفیق دارم اردتمند جعفرخواه

پرویز ضفری

سلام آقای حیدری ضمن آرزوی موفقیت برای عزیزان منتخب امیدارم در خدمت رسانی به مردم با همکاری اهالی محترم محل موفق باشند. سلامتی جنابعالی را آرزمندم .

آرمان

یارب تویی دریای جوشان! در این شب، رحمتت بر ما بنوشان! در شبهای احیا، آرزومند رقم خوردن تقدیری خیر برای شما هستیم. ما را فراموش نکنید. التماس دعا