آغاز سال کشاورزی جدید

همه ساله با آغاز فصل بهارو حتی قبل از آن ، کار کشاورزی در شمال آغاز می شود. همانطور که در معرفی روستا ، اشاره شد ، فعالیت عمده کشاورزی روستای کویه سفلی ، برنج کاری می باشد . البته در این روستا و برخی روستاهای همجوار مانند لشکاجان و کرفستان چای کاری نیز ، جایگاه مهمی دارد . برای روستاییان عزیزمان که در گرمای بهار و تابستان ،علیرغم همه مشکلات موجود ، به کار سخت کشاورزی ، بویژه برنج کاری مشغولند ، سالی توام با برکت فراوان آرزو می کنم . امیدوارم امسال شاهد کم آبی نباشیم ونیز کشاورزان سخت کوش ، در هنگام فروش محصولشان که ثمره شش ماه تلاش بی وقفه است ، با مشکل مواجه نشوند.

          

                                                                 

/ 10 نظر / 21 بازدید
حسین جعفرخواه

سلام آقای حیدری وبلاگ شما پنجره ی زیبایی است به جایی که هر لحظه آرزوی دیدنش را دارم. امیدوارم این پنجره همیشه باز باشد و هدیه کننده خنکای نسیم شمال!

محمد جواد

سلام کشاورزان از انسانهای زحمتکش و بسیار صبور در مقابل مشکلات هستند و انشالله که سال پر محصولی داشته باشند اللخصوص کشاورزان کویه ولشکاجان به امید حق

بهنام

سلام فقط خاستم بگم بیادتونم

سیستم مکانیزه کالا

سیستم خرید پستی ایران مارکت سنتر، مطمئن ترین و گسترده ترین سیستم خرید و فروش اینترنتی در ایران است که با استفاده از شبکه گسترده پست جمهوری اسلامی ایران، به فروشگاه های اینترنتی، سرویس پرداخت در محل را ارائه مینماید. این سیستم مزایا و امکانات زیادی برای فروشندگان ایجاد نموده است. برای اطلاع از آنها میتوانید به سایت ایران مارکت سنتر مراجعه نمایید.

صالحی لشکاجانی

بهاری پربار برای زحمتکشان وکشاورزان منطقه آرزومندم.

محمدشمسیان

سلام.خداقوت.قالب بسیارزیبایی رو انتخاب کردین دل مارو هوایی کردین. وخداقوت به همه کشاورزان عزیز

بهنام

سلام قالب بسیار زیبایی انتخاب کردین دکتر جان.خدا قوت بده خسته نباشید

محسن

سلام.منم امیدوارم وضع برنج امسال بهتر از پارسال باشه

میثم

سلام همشهری عزیزممنون که سر زدی به من ازاینکه نام روستارا روستی نوشته بود پوزش میخواهم