خداحافظ حاج رضا

حاج محمد رضا ربیعی مقدم ، جانباز 70 درصد که سالها درد و رنج جانبازی را با تمامی اعضاء و جوارحش حس کرد و 32 سال سختیها و مرارتهای آن را تحمل نمود ، سرانجام از ما خاکیان پای در گل مانده ، جدا شد و  به دوستان شهیدش پیوست .


ان شاءالله در فرصتی مناسب ، درباره حاج رضا که پسر دایی حقیر نیر بود ، مطالب بیشتری در وبلاگ قرار خواهم داد . 


پیکر پاک و مطهر شهیدمحمد رضا ربیعی مقدم،  ساعت ۳۰/ ۹ صبح فردا  23 آبان 96 ، از مقابل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان رودسر تا میدان شهرداری تشییع و جهت تشییع و تدفین  به زادگاهش روستای کویه سفلی منتقل می شود .

/ 4 نظر / 43 بازدید

روحش شاد.

مسعود صادقعلی پور

انشا الله خداوند رحمتش کنه و با اولیا الله محشور بشه

شهادت را جز به اهل درد نمی دهند . . . روحشون شاد و قرین رحمت الهی

ابراهیم ابراهیمیان کرفستانی

برای حاج رضا که با نردبان درد به معراج رفت گل از گلش شکفت و دوباره شد بهار /پرواز کردو ساکن آغوش یار شد آهسته چون نسیم گذشت از کنار ما/با اینکه رفت در دل ما ماندگار شد رضا ربیعی عزیز در عنفوان نوجوانی پس از حماسه آفرینی های مداوم در غرب و جنوب کشور به شرف جانبازی نایل شد و دردورنج های ناشی از این افتخار به مدت 32سال همراهش بود و صبورانه آن را به دوش کشید .آخر خدا می خواست رضا و رضا ها بمانند تا نشانه های روشنی برای ما باشند و درس بگیریم .خوشا به حال شما و ایشان که پیش پیش عضوی از اعضاء و جوارح خود را فرستاده و در واقع خود را پیش فروش کردید ! ماندن رضا و رضاهای دیگر مرهون الطاف الهی و دعای مردم بود ،یعنی خدا می خواست ایشان ذره ذره شهید شوند؛چون آبروی زمین و زیب چرخ بودند و به همین خاطر خدا دوستشان داشت و روا نبودبه یک باره از او، زمین و بندگانش جدا شوند ... بزرگی تو در این مختصر نمی گنجد/صعود روح تو در این مختصر نمی گنجد شراب عشق ز خمخانه ولایی زده ای / که مستی تو در این رهگذر نمی گنجد دکتر عزیز!شهادت دوست و برادر دیرین "حاج محمدرضا ربیعی "را مجددا به آن سردار با وقار و سایر دوستان و همرزمانش تبر